NiHaL Erdem Anadolu Tic. - İletisim Meslek Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nihal Erdem FunClub

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ACI DOLU NİCKLER

2 posters
YazarMesaj
mustafa0233
Moderator
Moderator
mustafa0233

ACI DOLU NİCKLER Empty
MesajKonu: ACI DOLU NİCKLER   ACI DOLU NİCKLER I_icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 7:25 pm

1. Nickleri okudun... Şimdi sırada eğlence var. Haydi oyuna! TheOyunlar'a

2.Senden AyrıLdıktan Sonra kaLmaDı Bende Huzur, SewqiLisizLiq qeLip Kapıma Tak Tak Wurur !

3.aŞK sEvDiĞİiNiN bAşKaSıNı sEvDiĞiNi bİlDiĞiN HaLdE sEwMeN iŞtE BuDa gErÇeK AşK AcIsIdIr.....

4.Seni seviyorum diyene inanma yol ver beni en son bırakıp gidende beni herşeyden çoq severdi boşver..

5.Şunu bil ki! O kırdıqın kalbin ne yazık ki ustası yoq....

6.+*¨^¨*+ Bana öyLe bişi yBTıb qii dostLarıM BiLe güLdüü..SaNa ÖyLe bi$i yaBıcam qii dü$manLarın BiLe aqlıycak...+*¨^¨*+

7.bEnDe İsTeRiM kÜçÜk bİr oYuN İçİNdE öNeMlİ kİşİ oLmAyI!!

8.Birden bire hayatının tümü oldun Gecelerine gün gibi doğdun Gidersen bir gün biri üzülür çok

9.Bir kalbi yerinden söküp çıkarmak hançere bile zorken helal olsun sana söktün çıkardın kalbimi yerinden....

10.ArAmIoRuM kImSeYı olMaSı gErKnLeR ZaTeN YaNımdA..yAnImDA OlmAyIp gidEnLer kıMn uMrUnDa...

11.yalanlarınla mutlu edeceksen doğrularınla KAHRET...

12.KİMSENİN KİMSEYİ UMURSAMADIĞI BU DÜNYADA UNURMASANMAYAN BİRİNİ UMURSADIĞIM İÇİN UMURSANMACAK Bİ HALDEYİM:(SadSad

13.Kalbimdeki yaralar senin eserin...Hançer gibi girdin yüreğime sonrada bana bir iz bırakarak çıktın yüreğimden geriye senden bana kalan sadece acı dolu anılar oldu...

14.sana olan sevgim her sabah yeniden güneşle doğuyor...

15.sana olan sevgim bugün güneşle battı güzelim

16.senin aşkın bana ufuk çizgisi kadar uzakta ama bi gün batımı kadarda değersiz

17.senin aşkın bende doğdu,ama benle ölmeyecek...

18.sen bakma ağlamadığıma yürek ağlar gözden önce

19.şimdi deyersizim ama ölünce mücevher olucam

20.ѕєνєи υиυтмαz υиυтαи ѕєωмємιşтιя ѕєωιρтє υиυтмυşѕα ѕєωмєѕιиι вιℓмємιşтιя

21.Hayatın Ne Olduğunu Bana Sorarsanız...Size Uzun Bir Kaçış Olduğunu Söylerim...

22.hayat bir oyun sahnesi bu oyunda sevmekte var ölmekte

23.yasamak azap oldu nefes almak bir çile mutlu ol sen diyorsun söylesene ne ile bu sehır gozumde sankı bır virane beni aglatan sensin diyer sözler bahane

24.sevdim seni sebepsiz sevemedin sen ŞEREFSİZ

25.CEVABI BİLE BİLE GİTME DEMEK...ÇOK ZORRRRRRR..!!!

26. aşık olamazdım oldum ama bu seferde açılamadım

27.SeN!nle yaşamak varken Hayal!nle nie yaşayım

28.BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!

29.S€N sadece benim kalbimdeyken asilsin dikkat et kalbimdn düşmek üzeresin

30.°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸•°¤*(¯`°(F)(گeήί گeήℓε Ўαگαмακ √αяκεή گεήگįz hαگяεŧįήℓε Ўαگαмακ zoяuмα GįdįЎoя...!!!°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø

31.Seni sevmeyeni sen sevme seni begenmeyeni sen begenme seni aldatani sen hic affetme !

32.adam gibi adamlar varken sana yanmısım senı ble adam sanmısım

33.+++suskunluğumun nedeni korkumdan değil asaletimden .... :S

34.Sevilenler sevildiğini bilseydi sevenler asla acı çekmezdi

35.Bir deniz düsün susuz* bir insan düsün mutsuz* bir gece düsün uykusuz* bir bahar düsün ciceksiz*birde beni düsün sensiz.

36.BeN HaYaTa TuTuNaRaK DeYiL AcILarA TuTuNaRaK YaŞıYoRuMMmm...<>

37.bu saateen sonra uğraşmam dünümle dünümdekilerle ben yarına bakarım yanımdakilelerle

38.adam gibi adamlar varken sana yanmısım senı ble adam sanmısım

39.Sevilenler sevildiğini bilseydi sevenler asla acı çekmezdi

40.hayat kumarsa zarları sen at...

41.Bir deniz düsün susuz* bir insan düsün mutsuz* bir gece düsün uykusuz* bir bahar düsün ciceksiz*birde beni düsün sensiz.

42.seni o kadar çok sevdimki kimsenin sevemeyeceği kadar ve sana o kadar çok değer verdimki kimsenin veremeyeceği kadar

43.BeN HaYaTa TuTuNaRaK DeYiL AcILarA TuTuNaRaK YaŞıYoRuMMmm...<>

44.bu saateen sonra uğraşmam dünümle dünümdekilerle ben yarına bakarım yanımdakilelerle

45.seni arka bahceye gö mü yo rum sewgilim:DD
Admin
Admin
Admin
Admin

ACI DOLU NİCKLER Empty
MesajKonu: Geri: ACI DOLU NİCKLER   ACI DOLU NİCKLER I_icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 7:33 pm

paylaşımın için TŞK ederim arkadaşım
http://nihalerdemlisesi.yetkinforum.com

ACI DOLU NİCKLER
1 sayfadaki 1 sayfası